Nowości

Nowości w Alegrze

Wygraj Misia Gustawa

Cześć!!! Jestem Gustaw, Niedawno przybyłem do Alegry, która stała się moim domem zastępczym. Mam 190 cm wzrostu, a to wszystko za sprawa miodku, który uwielbiam.

Szukam nowego domu w którym będzie dużo dzieci, z którymi będę mógł się bawić. Mogę być Twój wystarczy, że w okresie od 11 lutego do 15 maja 2020 wykonasz następujące czynności:
<3  Przjdź do sali zabaw Alegra, zrób sobie ze mną zdjęcie i wrzuć je na facebooka z oznaczeniem miejsca Sala Zabaw Alegra, tylko gdy nas oznaczysz będziemy wiedzieć, że bierzesz udział w konkursie, w którym główną nagrodą jestem JA. ( przykład: Jan Kowalski jest w miejscu : Sala Zabaw Alegra)
<3 Rozstrzygnięcie konkursu 1 czerwca, czyli w dzień dziecka będę mógł zamieszkać już z Tobą.

wejdz na naszego facebooka i sprawdź szczegóły.


                         

Impreza Mikołajkowa dla dzieci

Impreza MIkołajkowa dla dzieci 

TRWAJĄ ZAPISY , LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

NIESAMOWITA ZABAWA , LASEROWY LABIRYNT, KRĘGLE, POCZETUNEK DLA DZIECI.

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM  I ZABAWA Z ANIOŁKAMI!

TYLKO RAZ W ROKU ! TYLKO W SALI ZABAW ALEGRA 

Serdecznie zapraszamy na imprezę mikołajkową dla dzieci.

w programie :

-spotkanie z Mikołajem 

- zabawy z aniołakami

-poczestunek dla dzeci 

- malowanie buzi 

- laserowy labirynt 

- kręgle.

Cena biletu to 49 złotych 

start 6 grudnia godzina 17:00 

czas trwania imprezy 2,5 godziny 

Regulamin Imprezy Sylwestrowej 2018/2019

1. Impreza sylwestrowa dla dzieci odbywa się w Sali Zabaw Alegra, mieszczącej się przy ulicy Chorzowskiej 56 w Gliwicach.

2. Rozpoczęcie imprezy ma miejsce 31 grudnia o godzinie 1900, a jej zakończenie 01 stycznia o godz, 19.00. W tym czasie dzieci pozostają pod opieką personelu Alegry. Osoby przebywające na terenie Alegry muszę bezwzględnie słuchać poleceń personelu oraz przestrzegać regulaminu ogólnie obowiązującego na Sali Zabaw oraz w arenie do laserowego paintbala, które są dostępne na stronie www.alegra.com.pl oraz wywieszone w recepcji i na arenie. Uczestnicy imprezy są zobowiązani do szanowania mienia innych uczestników, wszelkich innych urządzeń i instalacji technicznych oraz mienia stanowiącego własność organizatora. Każdy, kto uczestniczy w imprezie zobowiązany jest zachowywać się w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia sobie i innym.

3. Impreza przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat Impreza podzielona jest na czas przeznaczony do zabawy (od 19.00 do ok. 2.00) oraz czas odpoczynku (od ok. 2.00 do 9.00). W czasie imprezy przewidziana jest ciepła kolacja, poczęstunek i napoje oraz śniadanie ok. 8.00 - 9.00 rano. Uczestnicy, pod kontrolą personelu i według ustalonego harmonogramu, mogą korzystać z wszystkich udogodnień Sali Zabaw min: kręgielni, laserowego Paintbala, laserowego labiryntu oraz głównej konstrukcji Sali Zabaw.

4. Wstęp na imprezę odbywa się tylko i wyłącznie po wykupieniu biletu wstępu.

5. Uczestnik imprezy zobowiązany jest posiadać: przybory toaletowe, ręcznik, karimatę/materac, śpiwór oraz ciepłe i wygodne ubranie (dres do spania). Za prawidłowe wyposażenie dzieci odpowiadają ich opiekunowie. Dzieci powinny być spakowane w podpisany plecak lub torbę. Dzieci śpią w specjalnie przygotowanych salkach urodzinowych, podzieleni względem płci.

6. Nie jest zalecane wnoszenie na imprezę wartościowych rzeczy tzn: telefonów komórkowych, tabletów i innych mogących ulec uszkodzeniu. Jeżeli opiekunowie podejmą decyzję o wyposażeniu dzieci w rzeczy wartościowe w czasie trwania imprezy, organizator nie ponosi za nie odpowiedzialności.

8. Rodzic jest zobowiązany odebrać swoje dziecko dnia 01.01 do godziny 10:00. W przypadku odbioru dziecka przez inną osobę, konieczne jest wypełnienie formularza z imieniem i nazwiskiem osoby odbierającej oraz wskazaniem odpowiednich numerów telefonu do kontaktu w czasie trwania imprezy. W przypadku braku odbioru dziecka w wyznaczonym terminie, opiekun zobowiązany jest pokryć koszty indywidualnej opieki nad dzieckiem w kwocie 80 zł za każdą rozpoczętą godzinę oraz ewentualnych kosztów taksówki niezbędnej do odwiezienia dziecka pod wskazany adres.

9. Organizator imprezy zastrzega sobie prawo do natychmiastowego wezwania rodziców dziecka sprawiającego problemy wychowawcze i stanowiącego zagrożenie dla innych dzieci. W takim przypadku rodzic zobowiązany jest zabrać dziecko z imprezy bez zwrotu kosztów za bilet.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia atrakcji z imprezy, gdy zauważy, iż uczestnicy imprezy używają urządzeń niezgodnie z ich przeznaczeniem. Rodzice dzieci ponoszą odpowiedzialność za szkody na mieniu lub innych osobach, wyrządzonych przez ich dzieci.

Regulamin imprezy został udostępniony opiekunom i uczestnikom imprezy poprzez wywieszenie go na tablicy informacyjnej oraz udostępniony na stronie

Zakup Biletu na imprezę Sylwestrową jest równoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu. 

Kupując bilet, nabywca zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu. 

Wszelkie niejasności wyjaśnią Państwo pod numerem telefonu 32 270 25 00

SYLWESTER 2018/2019

Szanowni Państwo, 

Serdecznie zapraszamy Wszytskie pociechy na najgoretsza impreze roku. 

W programie: całonocna opieka, laserowy Paintball, laserowy labirynt, kręgle, kolacja oraz poczestunek, mnóstwo atrakcji oraz niezapomniane przeżycia. 

Start: 31.12.2018 godzina 19:00 

Koniec: 01.01.2018 godzina 10:00

Serdecznie zapraszamy!!!

Mikołaj 2018

 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Mikołajem dnia 6 Grudnia o godzinie 16:30 

cena biletu 45 złotych 

W programie 

- spotkanie z Mikołajem 

- zabawa z pomocnikami Mikołaja przed jego przybyciem 

- poczestunek dla dzięci 

- laserowy labirynt 

 

                                                         

Uwaga !!! Prezenty dla dzieci przynoszą Panśtwo od sali królewskiej tak aby dzieci ich nie widziały, prezenty muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka. 

Sala Zabaw dla dzieci 

Zapraszamy codziennie od 10.00 do 20.00.

Jak do nas trafić ...