Sala Zabaw ALEGRA - o nas

Sala Zabaw dla dzieci ALEGRA

Sala zabaw dla dzieci ALEGRA Gliwice

Sala Zabaw Alegra usytuowana jest w Gliwicach przy ulicy Chorzowskiej 56, w bardzo dogodnej lokalizacji  na pograniczu dwóch miast Zabrza i Gliwic. 

Nasz obiekt został zaprojektowany i wyposażony w taki sposób, aby spełnić oczekiwania oraz wymagania dzieci w różnym przedziale wiekowym. Na Sali zabaw obsługujemy dzieci od 1 roku do 10 lat. Laserowy paintball dedykowany jest dla dzieci od 7 roku życia. Nie zapominamy  o naszych najmłodszych gościach, dla których specjalnie została wydzielona „strefa malucha”. Doskonale odnajdą się w niej dzieci w przedziale wiekowym od 1 do 3 roku życia. W strefie malucha znajdują się duże klocki, rowerki, bujaki, mały basen z kulkami, pluszaki oraz domek z wyposażeniem oraz interakywne tablice manualne.

Do dyspozycji starszych dzieci mamy 300 m2 powierzchni, na której znajduje się konstrukcja zabawowa składająca się z trzech kondygnacji, tory przeszkód, zjeżdżalnie o różnym kącie nachylenia, duży basen z kulkami, ścianka wspinaczkowa , huśtawki i tunele.

Jesteśmy jedyną salą zabaw, która posiada cztery osobne salki urodzinowe dla dzieci na naszej Sali Zabaw, które są oddzielone od części zabawowej, co pozwala na przeżywanie przez dzieci swoich urodzin wraz ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi w wydzielonej przestrzeni.

 W swoim asortymencie atrakakcji posiadamy również kręgielnię dla dzieci, która jest specjalnie przystosowana do obsługi przez dzieci. Tory kręgielni mają 12,5 m w związku z czym dziecko nie będzie miało problemu z dorzuceniem kuli do celu.  Dodatkowym ułatwieniem są specjalnie przystosowane (mniejsze ) kule. Jest  atrakcja dla dzieci nie tylko w naszej sali zabaw, ale rónież w okolicy. Żadna sala zabaw nie posiada tylu atrakcji. 

Laserowy labirynt

Laserowy labirynt ALEGRA Gliwice

W naszej Sali Zabaw znajduje się bardzo nietypowa atrakcja jaką jest laserowy labirynt. Jest to interaktywna gra składająca się z zestawu laserów ustawionych w taki sposób, aby utworzyć przeszkody. Można porównać to do systemów  zabezpieczeń stosowanych w bankach  lub muzeach. Przerwanie laserowej wiązki skutkuje załączeniem się alarmu. Gra dostarcza niesamowitych wrażeń. Laserowy labirynt znajduje się w osobnym 20 metrowym pomieszczeniu, gdzie zainstalowanych jest 12 laserów wraz z czujnikami. Gra posiada trzy poziomy  trudności tj. łatwy (8 laserów),  standardowy (10 laserów) oraz trudny (12 laserów). Dzięki takim rozwiązaniom  dziecko samo może zadecydować z którym poziomem chce się zmierzyć. Gra rozwija motorykę dziecka oraz  precyzję, szybkość, gibkość i logiczne myślenie.

Laserowy Paintball

Laserowy Paintball ALEGRA Gliwice

W specjalnie wydzielonej części budynku stworzyliśmy cyberprzestrzenną  arenę  do gry z użyciem laserowej broni. Klimat wnętrza tworzy specjalnie zaprojektowany labirynt oraz lampy UV, które uwydatniają wszelkie malunki na ścianach labiryntu. Dodatkowo dla utrudnienia pomieszczenie jest zaciemnione i zadymiane celem lepszego efektu w zabawie. W związku z tym atrakcja nie jest zalecana dla dzieci poniżej 7 roku życia. Ten rodzaj zabawy jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a uczestnicy zabawy wczuwają się w role przypisane im w scenariuszu gry. Każdy z graczy zostaje wyposażony w kamizelkę razem z laserową bronią. Po syrenie alarmowej rozpoczyna się gra. W kamizelce oraz broni znajdują się czujniki, które reagują na strzały przeciwników. Standardowo każda gra trwa 20 minut plus  10 minut obowiązkowego instruktażu.

Kawiarenka 

ALEGRA sala zabaw dla dzieci - kawiarenka

Sala Zabaw Alegra nie zapomina również o rodzicach. W naszej kawiarence mogą Państwo znaleźć chwilę odpoczynku podczas, gdy Wasza pociecha oddaje się zabawie.Jest to czas dla Państwa przy  kawie oraz smacznym ciastku, który można przeznaczyć na  chwilę relaksu przy dobrej książce, na ploty z przyjaciółmi lub czas na odrobienie zaległości w Internecie. Kawiaraenka jest wykończona w bardzo przyjemnej tonacji co sprawia, że jest bardzo przytulnie i miło.

Kręgielnia 

ALEGRA Gliwice - kręgielniaSpecjalnie dla Państwa dzieci zaopatrzyliśmy naszą salę zabaw w kręgielnię dla dzieci. Jest dostosoawana do potrzeb maluchów. Nasza Kręgielnia to dwa tory o długości 12,5 metra oraz zdecydowanie mniejsze kule, którymi dzieci moga swobodnie operować. W żadnej innej sali zabaw w okolicy nie znajdą Państwo tylu atrakcji dla dzieci. Kregielnia to świetna alternatywa dla dzieci w każdym wieku - nie ma ograniczeń wiekowych. Można grać już od momentu, w którym dziecko jest w stanie samodzielnie podnieść i wypuścic kulę. Świetnie sprawdza się jako powód do wspólnego spędzania czasu z rodziną i rywalizacji między sobą. Gra nie jest ograniczona czasowo - dziecko ma na skończenie rundy tyle czasu, ile potrzebuje. Punkty naliczane są jak w standardowej grze. Jedna gra ma 20 rzutów - po dwa rzuty na rundę. Nigdzie w  oklicy nie znajdziecie takiej atrakcji przystosowanej dla dzieci. 

Sala Zabaw dla dzieci 

Zapraszamy codziennie od 10.00 do 20.00.

Jak do nas trafić ...